KUP TERAZ na ecosalon24.pl

Zestaw pędzli :

pinceaux2bis2

 

 groupe de pinceaux nouveau

.                                                                                                                 

Pędzle są elementem niezbędnym do stworzenia profesjonalnego makijażu. Odkryj nasz asortyment bambusowych pędzli, stanowiący idealne uzupełnienie produktów ZAO.

Opis produktu :

Rączka :  Bambus

Włosie : Syntetyczne

Wybraliśmy syntetyczne, a nie naturalne włosie, ponieważ pilnie strzeżemy, by w celu wyprodukowania pędzli do makijażu ZAO żadne zwierzę nie zostało zranione lub zabite.

 

Sposób użycia :

Pędzel Kabuki (701) :   Do stosowania z podkładem mineralnym w pudrze ZAO.

 kabuki pinceau

 

Pedzel do pudru (702) :  Jest idealny do nakładania pudru w kompakcie lub pudru brązującego ZAO.

 

 pinceau poudre

 

Pędzel do różu (703) : Do nakładania różu oraz mineralnego pudru brązującego.

 

 pinceaux blush

 

Pędzel do cieni "koci języczek" (704) :   Jest idealny do nakładania każdego rodzaju cieni do powiek ZAO.

 

 pinceaux langue_de_chat

 

 photo pinceaux1

 

 

Pędzel kulkowy do cieni (705) :  Jest idealny do nakładania każdego rodzaju cieni do powiek ZAO, doskonały do gradientu.

 

 pinceaux boule

 

Pędzel do cieni skośny (706) :   Jest idealny do nakładania każdego rodzaju cieni do powiek ZAO. Pozwala na wyjątkowo precyzyjną aplikację.

 

 pinceaux biseaute

 

Gąbeczka do nakładania i rozcierania cieni (707) :   Jest idealna do nakładania i rozcierania każdego rodzaju cieni i kredek do powiek ZAO. Pozwala na wyjątkowo precyzyjną aplikację.

W zestawie 4 zmywalne wkłady zapasowe.

 

 pinceaux estompe

 photo pinceaux2

 

 Pędzel do ust (708) :   Zaprojektowany z myślą o precyzyjnej aplikacji i dopracowanemu w każdym szczególe wykończeniu. Jego cienka i długa rączka ułatwia aplikację i pozwala osiągnąć wyjątkowo profesjonalny efekt. Perfekcyjnie konturuje usta. Świetnie sprawdza się zarówno w przypadku aplikacji szminki do ust, jak i błyszczyka.

 pędzel do ust 708

Pędzel do rzęs i brwi (709) :   Dzięki podwójnemu zastosowaniu pozwala nadać charakter spojrzeniu. Końcówka ze szczoteczką pomaga ujarzmić brwi i rzęsy, zaś końcówka z grzebyczkiem umożliwia usunięcie z rzęs nadmiaru mascary.

 pędzel do rzes i brwi 709

Pędzel do cieniowania (710) :   Pędzel o owalnym kształcie, pozwalającym na precyzyjną aplikację cieni. Zapewnia wykonanie doskonałego gradientu, jest idealny do rozprowadzania i łączenia wielu cieni, znakomity, jeśli chcesz nadać spojrzeniu głębi i powiększyć oko. By zastosować ten profesjonalny trik, wystarczy użyć naszego pędzla do cieniowania i nałożyć cień o ciemnej barwie w zagłębieniu powieki.

pędzel do cieniowania 710

Pędzel do podkładu (711) :   Pędzel do podkładu ZAO idealnie sprawdza się w nakładaniu jedwabistych podkładów w płynie oraz podkładów w kompakcie. Ułatwia aplikację i zapewnia profesjonalny efekt. Stanowi absolutnie niezbędne akcesorium każdej damskiej kosmetyczki. Pozwala korygować niedoskonałości w sposób wyjątkowo naturalny i unikać efektu maski. By zastosować tę profesjonalną sztuczkę, wystarczy nałożyć podkład na centralne części twarzy i rozprowadzać go ku zewnętrznym jej partiom.

 pędzel do podkładu 711

Pędzel do brwi duo (712) :   Pędzel do brwi typu „wszystko w jednym”. Dzięki podwójnemu zastosowaniu doskonale modeluje brwi:

- skośny pędzel do cieni pozwala na precyzyjną aplikację pudru do brwi, zapewniając bardzo naturalny efekt;

- szczoteczka pozwala przeczesać brwi, usunąć z nich nadmiar pudru, jak również rozdzielić sklejone tuszem rzęsy.

 126712 pinceau sourcils duo

visage pinceaux2